Promy do Argentyny

Mapa
 • Argentyna- promy

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Promy do Argentyny

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup tani bilet na promy do Argentyny. Wszyscy przewoźnicy i trasy promowe

AFerry.pl oferuje połączenia promowe do Argentyny. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy z Colonia Express lub Buquebus, np. z Buenos Aires do Colonia de Sacramento.

Trasy promowe do Argentyny

Przewoźnik Colonia Express lub Buquebus oferuje połączenia promowe między Argentyną i Urugwajem przez La Plata na kilku trasach z Buenos Aires do Colonia, Montevideo czy Punta del Este.

Więcej o Argentynie

Argentyna to jeden z lepiej rozwiniętych krajów w Ameryce Południowej. Turystów przyciągają tu przed wszystkim atrakcje przyrodnicze jak: lodowce (Upsala), piękne Andy, wodospad Iguazu, pustynia Atakama, Patagonia i wiele innych. Stolicą kraju jest Buenos Aires. To bardzo międzykulturowe miasto, gdzie oprócz tradycyjnych zabytków można nauczyć się tango lub pójść na jego pokaz. Warto tutaj przespacerować się najszerszą aleją na świecie - Avenida 9 de Julio - reprezentacyjna ulica stolicy nazwana na cześć dnia niepodległości 9 lipca. Podczas pobytu w Buenos Aires można wybrać się promem do sąsiedniego Urugwaju. 8 czerwca obchodzony jest Dzień Polskiego Osadnika Día del Colono Polaco - oficjalne święto państwowe upamiętniające pierwszych Polaków przybyłych do Argentyny w 1897r.

Promy do Argentyny - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube