Port Promowy Miami

Mapa
 • Promy do Miami

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Miami - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy z Miami do Bimini na AFerry.pl

Miami to popularne miasto w USA położone na południowo - wschodnim brzegu Florydy nad Atlantykiem. Potocznie zwane stolicą Ameryki Łacińskiej z powodu dużej populacji hiszpańskojęzycznej. Jest to wielki ośrodek biznesu, finansów, kultury i rozrywki. Na turystów czeka tu wiele eventów, muzeów, plaż i szereg innych atrakcji, np. South Beach (dzielnica z licznymi klubami, zamożnymi rezydencjami, plaża) lub dzielnica Art Deco District. Miami przechodzi obecnie proces manhatanizacji, dzięki której w krajobrazie miasta pojawia się coraz więcej szklanych wieżowców.

Miami - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

Terminal Promowy Miami

Port Miami to największy na świecie port rejsowy zlokalizowany na wyspie Dodge. Z Terminalu F można popłynąć w dzienny (10h) lub nocny (6h) rejs do Resorts World Bimini na Bahamach. Dzienna przeprawa promowa obejmuje 3h pobyt w Resorts World Bimini na północnej wyspie Bimini (North Bimini).

Dojazd do portu Miami

Samochodem: łatwy dojazd do miasta autostradami I-95, a następnie ulicą 5th Street i przez most Port of Miami Bridge. Na przeciw terminalu znajduje się specjalny Parking Garage G, z którego kursuje darmowy autobus do terminalu Resorts World Bimini Superfast. Miami posiada bardzo rozbudowaną sieć transportu publicznego w tym autobusy (Metrobus), pociągi (Metrorail i TR-Rail).

Miami - Mapa Portu

Miami - Adresy terminali

Resorts World Bimini Super Fast

1015 N America Way, Miami, FL 33132, United States.

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube