Port Promowy Boston

Mapa
 • Promy do Boston

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Boston - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy z Boston do Salem na AFerry.pl

Boston leży na polnocno - wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych nad Atlantykiem, stolica stanu Massachusetts. Jest to jedno z najstarszych miast w USA. Dawniej miejsce znaczących wydarzeń związanych z Rewolucją Amerykańską, np. Herbatka bostońska . Obecnie to prężny ośrodek finansowy, centrum zaawansowanych technologii, rozwoju sztucznej inteligencji, kultury oraz miasto licznych uniwersytetów. Na obszarze metropolii Boston znajduje się słynny uniwersytet Harvard. Do popularnych atrakcji należą: Faneuil Hall - budynek, w którym odbyło się wiele znanych przemów nawołujących do niepodległości Ameryki, wieżowce, Muzeum Nauki, dzielnica teatrów, Fenway Park - stadion baseballowy lub park Boston Common. Podczas pobytu w Boston warto wybrać się na wycieczkę statkiem wzdłuż wybrzeża, m.in do Salem.

Boston - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

Terminal Promowy Boston

Z Portu Boston kursują promy Boston Harbour Ferries do portów w Salem i Provincetwon.

Dojazd do portu Boston

Boston ma bardzo dobrze rozwinięta infrastrukturę transportu publicznego. Autobus i metro obsługiwane są przez MBTA. Z centrum miasta zabierz niebieską linie (MBTA Blue Line) do Aquarium Station. Terminal znajduje się niedaleko Faneuil Hall na Long Wharf, Boston.

Boston - Mapa Portu

Boston - Adresy terminali

Boston Harbour Cruises

1 Long Wharf, Boston,, MA 02110, USA.

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube