Port Promowy Bimini

Mapa
 • Promy do Bimini

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Bimini - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy do Bimini z AFerry.pl

Bimini to mała grupa wysepek należąca do archipelagu Bahamy, położna ok. 75km na wschód od Miami. Miejsce jest popularnym rajem dla wędkarzy. Okoliczne wody mają dużo ryb. Ernest Hemingway wziął inspiracje do napisania książki "Stary człowiek i morze" właśnie podczas pobytu na Bimini. W północnej części Bimini mieści się wiele ośrodków wypoczynkowych pod wspólną nazwą Resorts World Bimini. Na turystów czeka tu wiele atrakcji, także dla najmłodszych. Można tu np, wiać udział w łowieniu ryb, nurkować, relaksować się na plaży, wybrać się na wycieczkę krajoznawczą po wyspie, itp. Nie brakuje tu punktów gastronomicznych i barów z orzeźwiającymi napojami.

Bimini - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

Terminal Promowy Resorts World Bimini

Z Terminalu F w Port Miami można popłynąć w dzienny (10h) rejs do Resorts World Bimini na Bahamach. Dzienna przeprawa promowa obejmuje 3h pobyt w Resorts World Bimini na północnej wyspie Bimini (North Bimini).

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube