Promy AlsFærgen

Mapa
 • Kup bilet na prom z AlsFærgen

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Podróżuj komfortowo

  Przeprawa z Promy AlsFærgen to czysta przyjemność

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilet na prom do Fynshav i Bojden w Dani z AlsFærgen

AlsFærgen - trasy

AlsFærgen obsługuje połączenia między pięknymi wyspami Morza Bałtyckiego Als i Fionia na trasie między Bojden a Fynshav. AFerry.pl zapewnia tanie bilety oraz promocje na promy AlsFærgen.

AFerry.pl oferuje bilety także na inne trasy promowe do i w Danii oraz promy do Skandynawii.

Na AFerry.pl kupisz nie tylko bilety, ale również porównasz ceny oraz sprawdzisz czas połączeń promowych. Kliknij na wybraną trasę poniżej, aby zobaczyć dokładny rozkład rejsu.

Promy AlsFærgen - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

Promy AlsFærgen Film

Promy AlsFærgen Mapa Tras

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy Alstrafikken zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.


AlsFærgen - promy

AlsFærgen przewozi pasażerow na promie M/V Thor Sydfyen miedzy Bojden a Fynshav. Na pokładzie można zjeść specjały duńskiej kuchni w tym Smorrebrod (duńska kanapka).

Podczas przeprawy promowej można podziwiać południową cześć Archipelagu Wysp Fiońskich. A jeśli będziesz mieć szczęście to zobaczysz nawet wieloryby.


Bez względu, którego armatora lub trasę wybierzesz, Aferry.pl umożliwi ci tani i bezpieczny zakup biletu promowego ze świadomością, że jest to najlepsza oferta dla ciebie.

Alternatywni Przewoznicy Promowi

Promy AlsFærgen - Trasy promowe

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube

Ostatnie zmiany

Przewoźnik promowy

Informacja o biletach promowych dla psów i kotów

Na Aferry.pl możesz kupić bilet dla swojego psa lub kota, jeśli wybierasz się w rejs z przewoźnikiem AlsFærgen. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej, aby wybrać liczbę pasażerow i zwierząt domowych, a następnie wpisz ich dane.

Zabierając zwierzę domowe z Polski za granice, będzie związane z wydaniem specjalnego paszportu dla psa lub kota. Formalności i badania niezbędne do jego wydana najlepiej skonsultować z weterynarzem. Więcej o wyjazdach zagranicznych z naszymi pupilami na stronie Podróże zwierząt promem po Europie.

zmienił ostatnio nazwę na AlsFærgen (AlsFaergen), która jest oficjalna nazwa duńskiego armatora Alstrafikken.