Promy na Wyspy Azorskie

Mapa
 • Wyspy Azorskie - promy

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Promy na Azory

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup tani bilet na promy na Wyspy Azorskie. Wszyscy przewoźnicy i trasy promowe na Azory

AFerry.pl oferuje szeroki wybór tanich połączeń promowych na Wyspy Azorskie z Atlanticoline. Możesz tu dokonać szybkiej i bezpiecznej rezerwacji na przeprawy między wyspami Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Trasy promowe na Wyspach Azorskich

Przewoźnik Atlanticoline zapewnia przeprawy promowe między wyspami Santa Maria, Sao Jorge, Sao Miguel, Graciosa, Pico lub Faial.

Więcej o Wyspach Azorskich

Azory to grupa wulkanicznych wysp należących do Portugalii, która znajduje się na Atlantyku ok. 1500km od wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego. Do największych z nich należy Sao Miguel z portem Ponta Delgada. Panuje tutaj klimat subtropikalny z ciepłymi latami i bardzo łagodnymi zimami. Na wyspach dominuje górzysty krajobraz, oferując malownicze panoramy na lasy, rzeki jeziora i góry, stąd też są doskonałym miejscem do pieszych wędrówek. Unikalne położenie Azorów na Oceanie Atlantyckim stwarza świetne warunki do obserwacji flory i fauny, np. obserwacja wielorybów i ptaków.

Specyficzna kultura Wysp Azorskich powstała ze styku tradycji Portugalczyków oraz innych imigrantów, którzy osiedlili się tutaj na przestrzeni wieków. Warto zobaczyć tutaj urocze miasta i wioski z zabytkowymi kościołami. Lokalna ludność uwielbia karnawał, walki byków, kolorowe parady, pochody czy procesje religijne. Szczególnie silny jest tutaj kult Trójcy Świętej.

Przeprawy promowe z Atlanticoline nie tylko ułatwią przemieszczanie się między wyspami, ale mogą być nie lada przeżyciem podczas naszego pobytu na Azorach.

Promy na Wyspy Azorskie - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

Promy na Wyspy Azorskie Film

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube

Tanie Promy na Wyspy Azorskie Porty

Tanie Promy na Wyspy Azorskie - Trasy promowe