Port Promowy Dun Laoghaire

Mapa
 • Promy do Dun Laoghaire

  Sprawdź najnowsze oferty specjalne na AFerry

 • Łatwa i bezpieczna rezerwacja

  Rezerwuj bez obaw na „Wiodącej stronie na świecie z biletami na promy”

 • Dun Laoghaire - oferty promowe

  Najlepsze ceny znalezione przez naszych klientów

 • Miliony zadowolonych klientów

  Jesteśmy największą stroną o promach na świecie i mamy call centre na wszelki wypadek

Kup bilety na promy do Irlandii do Portu Dun Laoghaire

Miasto Dun Laoghaire jest położone na wschodnim wybrzeżu Irlandii, ok 12km na południe od Dublina. Uważane za najstarsze miejsce w całym kraju. Rozwinęło się głownie dzięki handlowi z Anglia. Do głównych atrakcji miasta należą Narodowe Muzeum Morskie, muzeum Joyce'a oraz latarnia morska. W sezonie letnim odbywają się tu liczne festiwale i koncerty, co sprawia, że jest to doskonale miejsce na krótki odpoczynek w mieście.

Dun Laoghaire - Informacje o przeprawach i rozklady promów

Przepraszamy, ale nie mamy obecnie zadnych informacji o przeprawach i rozkladach promów. Moze to byc spowodowane tym, ze dana trasa jest sezonowa lub chwilowo nie sprzedajemy na nia biletow. Skorzystaj z alternatywnych tras, odwiedzajac nasza strone Trasy promowe.

Terminal Promowy Dun Laoghaire

Główny port promowy w kraju. Stena Line przeprawi cię stąd szybko do Holyhead w Walii. Rejs trwa ok. 2 godz. Caly terminal imponuje nowoczesna infrastruktura.

Dojazd do portu Dun Laoghaire

Samochodem: Przyjeżdżając z zachodu od strony Galway lub Limerick, podążaj za znakami na Dublin aż do skrzyżowania M50/N81, a potem prosto za znakami do Dun Laoghaire Ferry Port. Jeśli będziesz jechać z północnego zachodu lub północy, kieruj sie na Dublin, weź drogę East Link Toll Bridge, a potem N11 do Wexford i podążaj za znakami Dun Laoghaire Ferry Port. Kierowcy z południa również musze kierować się najpierw w stronę Dublina, a potem z Waterford, Kilkenny lub Carlow jedz N11 na Dublin/ Dun Laoghaire, a od Loughlinstown koło Bray zobaczysz już znaki na Dun Laoghaire Ferry Port. .

Pociągiem: Stacja DART- szybkiego tramwaju mieści się tuz obok terminalu, zapewaniającego szybki dojazd do Dublina i głównej stacji kolejowej w Dublinie.

Autobusem: Dublin Bus utrzymuje regularny kurs z centrum do portu promowego Dun Laoghaire. (autobusy numer 7 / 7A / 8). Autobusy Eireann dowiozą cię z Dun Laoghaire w inne zakątki kraju.

Port Promowy Dun Laoghaire - Trasy promowe

Dun Laoghaire - Mapa Portu

Dun Laoghaire - Adresy terminali

Stena Line

The Ferry Terminal, St Michaels Wharf, Dun Laoghaire Harbour(It is about twelve kilometres south of Dublin city centre), Dun Laoghaire, County Dublin, Republic of Ireland.

zapisz sie i zaoszczedz

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi

Odwiedź nas na

Facebook
Twitter
Google Plus
Nk
YouTube